Zeddam - MS

Vaše dojmy a názory z pohledu diváka.

Moderátor: Moderátoři

Miloš
Amatér
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Kontaktovat uživatele:

Zeddam - MS

Příspěvekod Miloš » 29 led 2006 09:55

Štybar jel moc pěkně s přehledem, dobrá podívaná. Už se těším dnes na elitu.

Miloš
Amatér
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 29 led 2006 17:36

Dnešní závod elity z pohledu diváka je super zážitek, aspoň teda pro mě. Jen nechápu proč někteří jezdí karbon.ráfky když se čas od času kousnou (brzdovej špalek s ráfkem) :roll: .

major
Site Admin
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeddam - MS

Příspěvekod major » 30 led 2006 12:02

Miloš píše:Štybar jel moc pěkně s přehledem, dobrá podívaná. Už se těším dnes na elitu.

jojo, Štybar jel nádherně. Bylo na něm vidět, že toho má už dost, ale s pevnou vulí do dotáhl až do konce.
Elitu jsem neviděl, ale četl jsem si nějaké články na internetových novinách. Musel to být opravdu pěkný závod z pohledu diváka. Naši měli asi dost smůly (teda podle toho co jsem četl). škoda, naše cyklistika by další velký úspěch určitě potřebovala.

Když už jsem se tady ukázal, co říkate na dopingový případ "Zlámalík" ??
Martin Majoroš
____________________________________________________________________________________________________
Začal jsem shazovat otcovské tuky. :lol:

Miloš
Amatér
Kontaktovat uživatele:

Re: Zeddam - MS

Příspěvekod Miloš » 31 led 2006 14:21

Když už jsem se tady ukázal, co říkate na dopingový případ "Zlámalík" ??

Zlámalík? No když se tak zamyslím nad finančníma možnostma českých cyklistů (teď jsem váhal zda napsat profesionálních, ale toto označení mě k drtívé většině nesedí, byla by to degradace tohoto výrazu podle mého názoru), a cenama za možné dopingové látky, těžko to komentovat :roll: .
Že se k něčemu dostal a vzal to je jeho blbost, což se dá usoudit podle nalezeného množství. Že by tím kryl EPO mě nepřipadá reálné ( výše uvedené finanční důvody ). Tak že můj názor, něco zkusil a vzhledem k tomu že to udělal sám a amatérsky tak se to prošvihlo. Ale úplně zbytečně protože v cyklokrosu se dá vystačit s poctivím a kvalitním tréninkem :wink:

Zpět na