23-25 června Úpice a EXTRALIGA Doubravice

Vše o závodech. (Upozornění na závody, pocity ze závodů aj.)

Moderátoři: major, Moderátoři

Miloš
Amatér
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Kontaktovat uživatele:

23-25 června Úpice a EXTRALIGA Doubravice

Příspěvekod Miloš » 24 čer 2006 18:15

Podělte se o dojmy a radost z umístění :) či tak nějak podobně :) :wink:
Aktivním sportováním se bavím, výkony na hranicích maxima jsem opustil v 33 letech, r.n.1957. Teď už nejde tak moc o výkon jako více o zdraví pohyb.

Tom
Hobík
Max Watt: 0
popis svého kola: Basso a jsem rád že ho mám a doufám že s ním ještě něco dokážu,jo taky mám kecky který pěkně běhaj:-)
Sportester: HAC4Pro
Najeté km: 0

Příspěvekod Tom » 25 čer 2006 10:52

Ahoj sportovci :( myslím že dnes své pocity a dojmy shrnu do jedné věty a nebudu se tady dnes rozepisovat :arrow: takže když na tom nejste psichycky dobře tak to nejde :( můžete bej natrénovaný naježděny připravený a všechno co k tomu patří ale PSICHYKA v tom hraje velkou roli a já to nezvlád,ne že bych se něčeho bál já se na ty závody fak těšil a na každej taky,ale jsem osoba taková že jak nemá pořádek v živitě tak to nejde :( doufám že si někdo neřekne že si mám problém řešit dom ale tohle je ten důvod proč jsem takhle včera dopad :(
Musím to dát do pořádku protože aktivním sportováním se řídím od mala a vždy jsem chtěl něčeho dosáhnout a dokázat a dokud budu zdravej a živej tak mě to nikdo neveme :!: :!: :!:
Těším se na další závody pořádně makejte mějte se užívejte počasí a sejdem se na startu ahojte Tom :( :( :D
Tom

Zpět na