Věčná kritika

Ostatní věci týkající se cyklistiky, které se nehodí do výše uvedeného.

Moderátoři: major, Moderátoři

novotny
Hobík
Max Watt: 400
popis svého kola: všehochuť
Sportester: Garmin Forerunner305
Najeté km: 7300
Kontaktovat uživatele:

Věčná kritika

Příspěvekod novotny » 21 úno 2004 09:20

Reaguju na pár příspěvků ohledně fasování oblečení. Podle ohlasů se mi zdá, že je nespokojenost s průběhem oblíkání.
Jen ve stručnosti: Podívejte se jak tohle vybavování téměř zdarma probíhá v jiných klubech (a třeba i lepších). Pak možná doceníte snahu těch, co se na tom podíleli. Asi ti největší kritici by měli vylézt z úkrytu a převzít iniciativu v klubu. Protože většinou je to tak, že největší kritici toho nejméně dělají pro dobro věci.
Jinak ještě menší reakci na ostatní násory:
docela mě překvapilo, kolik rozdílných názorů panuje v našem klubu, ale asi je to dobře. Aspoň děláme dobře tvůrci tohoto programu. Myslím, že je tento program využíván víc, než se čekalo a to je teprve pár dní po narození. Určitě to stálo Martina M. hodně času a úsilí, za což mu patří náš dík. Myslím, že větší ocenění pro něho bude, když se tento púrogram ještě více dostane do podvědomí těm, kteří ještě vůbec nevědí o jeho existenci. Proto vy všichni, kteři jste se s tímto programem seznámili, snažte se o jeho rozmach i mezi další členy klubu a přátelé cyklistiky. Sportu zdar.!!!
Luděk N.

major
Site Admin
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Najeté km: 0
Kontaktovat uživatele:

Re: Věčná kritika

Příspěvekod major » 21 úno 2004 09:34

novotny píše:docela mě překvapilo, kolik rozdílných názorů panuje v našem klubu, ale asi je to dobře. Aspoň děláme dobře tvůrci tohoto programu.

Musim reagovat. Toto forum jsem neprogramoval ja. Toto forum vytvoril tym lidi http://www.phpbb.com a je pod licenci GNU, takze ho muzeme pouzivat i my bez poplatku. Je sice pravda, ze jsem stravil nejaky cas nez jsem ho privedl do vzhledu nynejsiho, ale to jsem upravoval design. Samotne forum jsem opravdu nedelal (ikdyz bych to asi zvladl, ale trvalo by to kupu casu). Proc se s tim programovat, kdyz to uz nekdo udelal za me a jeste to je zadarmo. Tohle forum je jedno z nejrozsirenejsich for na svete a proto jsem ho pustil i na nasich strankach. Tolik na vysvetlenou.
Martin Majoroš
____________________________________________________________________________________________________
Začal jsem shazovat otcovské tuky. :lol:

Miloš
Amatér
popis svého kola: Rám BMC RM01, sada Campa S.R. ale kliky Qurq, představec R77 PELLS, sedlo BASSANO M-ZERO, řidítka ITM PATHOM 2 carbon, pedály TIME carbon. Sety kol ZIPP 202, galusky Tufo Continental, Váha 6,7kg bez doplňků a 7,3 s doplňky.
Sportester: CycleOps-Joule GPS
Najeté km: 200
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Miloš » 15 bře 2004 22:20

Vždy když mám puštěnej počítač podívám se na naše stránky . Především nástěnku a forum . (Počítač mám už proti většině pěknou vykopávku a úměrně tomu ho i ovládám což dobře víte .) Můžete mě někdo říct proč vás je tady tak málo zaregistrovanejch , ptám se vás co sem chodíte ale ještě jste se nezapojili . To nemáte potřebu si pokecat ? A nebo se snad :oops: :oops: no to snad ne :roll:
Já osobně se sem vždy těším co tady najdu novýho , nebo čím zaujmout .
Na nic nečekejte a projevte se . Tak čau .

Zpět na