Internetová prezentace TJ Jiskra Jaroměř

Ostatní věci týkající se cyklistiky, které se nehodí do výše uvedeného.

Moderátoři: major, Moderátoři

Marek D.
Hobík
Max Watt: 0
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time
Sportester: HAC 4
Najeté km: 0

Příspěvekod Marek D. » 21 úno 2004 21:06

Marek D.
Hobík
popis svého kola: Rámový set - Specialized Roubaix Pro, osazení - Campagnolo Record, řídítka - Microtech Quantum Carbon, představec - Easton EA90, sedlo - Selle Italia Flite Gel Flow, kola - FRM, pedály - Time

Příspěvekod Marek D. » 21 úno 2004 21:17

Jen jsem se pozastavit nad tím, že snad má někdo problém s našimi stránkami, jako že nejsou dostatečně aktualizovány nebo co...
podle mě máme jedny z nejlepších stránek jak obsahově, tak ani úpravou bych je extra neměnil. Slyšel jsem názory i úplně cizích lidí a podle nich jsou stránky přehledné a podrobné.
S tou aktualizací si myslím, že jsme na tom hodně dobře. Pokud vím, tak minimálně v sezóně se aktualizují minimálně týdně nebo po každé akci. pro porovnání těm kterým to nestačí: BC Sport Semily - zhruba jednou měsíčně, v sezóně po závodech do týdne, to znamená zhruba každých 14 dní. Red Point team - náhodně, zhruba jednou za 2 měsíce. Agit team - viz předchozí. Z těch renomovaných jsou na tom skvěle T-mobile team, US Postal Pro Team, osobní stránky Lance Armstrong - buď denně nebo téměř. Ale jinak například stránky Ondry Sosenky se kterým jsem se měl možnost trochu líp poznat, tak jeho stránky - cca měsíčně. A pozor perlička na závěr, stránky Lady kozlíkové (mimochoden co vím, tak běží nepřetržitě) - poslední aktualizace je z 19.3.2002 !A to jsou všechno profesionálové... Tak myslím, že jsem na tom pořád minimálně dobře.

Marek D.
Hobík

Příspěvekod Marek D. » 21 úno 2004 21:19

Pardon... samozřejmě jsem chtěl napsat, že JSME na tom dobře, ne že já jsem...

major
Site Admin
Max Watt: 390
popis svého kola: Basso Astra, Lucas cx.
Sportester: Polar S725
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod major » 22 úno 2004 20:45

Děkuji ti Marku za chvalu meho dila, kez by to na to meli vsici takovy nazor. 8)

Co se tyce teto vety.
Marek D. píše:Pardon... samozřejmě jsem chtěl napsat, že JSME na tom dobře, ne že já jsem...

Tak muzes preci svuj vlozeny text editovat pro pripad zmeny. :idea:
Martin Majoroš
____________________________________________________________________________________________________
Začal jsem shazovat otcovské tuky. :lol:

Zpět na