Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Duben Květen Červen Červenec Srpen Září
Říjen Listopad Prosinec
# Výsledky roku 2003 měsíce Červen
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Andrle Jiří PL Časovka Špindlerova bouda - 6. závod Pojizerské ligy (časovak dvojic). 11. místo 10
PL Maroko - 3. závod Pojizerské ligy. 4. místo 17
Maraton Rampušák - Maratón v Jesiníkách. 19. místo 2
PL Král Krkonoš - 4. závod Pojizerské ligy. 1000. místo 0
 
Frýzlová Vendula XC-Dvůr Králové nad Labem-park - O nejlepšího cyklistu Dvorska 2. místo 19
 
Horák Jiří Maraton Rampušák - Maratón v Jesiníkách. 45. místo 0
PL Král Krkonoš - 4. závod Pojizerské ligy. 1000. místo 0
PL Časovka Špindlerova bouda - 6. závod Pojizerské ligy (časovak dvojic). 13. místo 8
DP časovka - Pivní stezka - 4 závod Dobrušského poháru: Časovka do vrchu. 16. místo 5
VL - Černá Hora - 5. závod Vrchařské ligy. 9. místo 12
VL - Rtyně - Odolov - 6. závod Vrchařské ligy. 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 8. místo 13
 
Kubeš Jiří PL Maroko - 3. závod Pojizerské ligy. 2. místo 19
 
Novotný Luděk DP XC Rychnov n. Kn. - 5. závod Dobrušského poháru. 17. místo 4
VL - Rtyně - Odolov - 6. závod Vrchařské ligy. 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 16. místo 5
 
Patra Miroslav MTB Jizerská 50 - Závod horských kol. 19. místo 2
Vinařská padesátka - Závod horských kol. 13. místo 8
Merida bike tour Jedovnice - Závod horských kol. 10. místo 11
 
Poláček Milan Maraton Rampušák - Maratón v Jesiníkách. 53. místo 0
 
Potocký Miloš PL Maroko - 3. závod Pojizerské ligy. 5. místo 16
Maraton Rampušák - Maratón v Jesiníkách. 26. místo 0
PL Král Krkonoš - 4. závod Pojizerské ligy. 1000. místo 0
PL Časovka Špindlerova bouda - 6. závod Pojizerské ligy (časovak dvojic). 20. místo 1
 
Russ Lubomír DP XC Rychnov n. Kn. - 5. závod Dobrušského poháru. 1. místo 20
DP časovka - Pivní stezka - 4 závod Dobrušského poháru: Časovka do vrchu. 1. místo 20
 
Skála Martin VL - Černá Hora - 5. závod Vrchařské ligy. 12. místo 9
VL - Rtyně - Odolov - 6. závod Vrchařské ligy. 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 27. místo 0
 
Šesták Ivo Bike kostka Broumov - Závod horských kol. 11. místo 10
 
Škopek Adam PL Časovka Špindlerova bouda - 6. závod Pojizerské ligy (časovak dvojic). 20. místo 1
 
Winter Tomáš PL Časovka Špindlerova bouda - 6. závod Pojizerské ligy (časovak dvojic). 13. místo 8
Vrchařská liga-celkově - 25. místo 0
VL - Černá Hora - 5. závod Vrchařské ligy. 8. místo 13
Královéhradecká silnice-Hrádek - Hrádek u Nechanic 1. místo 20
Moravský pohár-Do sedel - 7. místo 14