Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Duben Květen Červen Červenec Srpen Září
Říjen Listopad Prosinec
# Výsledky roku 2003 měsíce Září
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Andrle Jiří 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 1. místo 20
10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 4. místo 17
Dobrušský pohár-celkově - 14. místo 7
12. Pojizerská liga-čas. do vr - časovka do vrchu - Hrabačov-Horní Mísečky 2. místo 19
Pojizerská liga-celkově - 10. místo 11
 
Drašar Marek 12. Pojizerská liga-čas. do vr - časovka do vrchu - Hrabačov-Horní Mísečky 32. místo 0
Pojizerská liga-celkově - 48. místo 0
UAC-CFC Vrchy - 26. místo 0
 
Frýzl Martin 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 18. místo 3
10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 12. místo 9
Dobrušský pohár-celkově - 33. místo 0
12. Pojizerská liga-čas. do vr - časovka do vrchu - Hrabačov-Horní Mísečky 17. místo 4
Pojizerská liga-celkově - 69. místo 0
1. Košumberský pohár-cyklokros - 3. místo 18
 
Horák Jiří 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 9. místo 12
Dobrušský pohár-celkově - 20. místo 1
12. Pojizerská liga-čas. do vr - časovka do vrchu - Hrabačov-Horní Mísečky 16. místo 5
Pojizerská liga-celkově - 20. místo 1
4. Středeční pohár XC-BP Lumen - Úpice-náměstí 20. místo 1
 
Kubeš Jiří 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 1. místo 20
10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 1. místo 20
Dobrušský pohár-celkově - 1. místo 20
Pojizerská liga-celkově - 25. místo 0
 
Majoroš Martin 10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 26. místo 0
Dobrušský pohár-celkově - 79. místo 0
1. Košumberský pohár-cyklokros - 1000. místo 0
 
Novotný Luděk 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 20. místo 1
10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 25. místo 0
Dobrušský pohár-celkově - 24. místo 0
12. Pojizerská liga-čas. do vr - časovka do vrchu - Hrabačov-Horní Mísečky 21. místo 0
Pojizerská liga-celkově - 86. místo 0
 
Patra Miroslav Anlen Budvar cup - Maraton-XC 17. místo 4
 
Poláček Milan Dobrušský pohár-celkově - 88. místo 0
Král Šumavy-cyklomaraton-silni - 213. místo 0
 
Potocký Miloš 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 3. místo 18
10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 2. místo 19
Dobrušský pohár-celkově - 9. místo 12
12. Pojizerská liga-čas. do vr - časovka do vrchu - Hrabačov-Horní Mísečky 4. místo 17
Pojizerská liga-celkově - 3. místo 18
1. Košumberský pohár-cyklokros - 8. místo 13
 
Řeháková Andrea Dobrušský pohár-celkově - 3. místo 18
 
Russ Lubomír 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 4. místo 17
10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 4. místo 17
Dobrušský pohár-celkově - 2. místo 19
 
Skála Martin 10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 20. místo 1
Dobrušský pohár-celkově - 70. místo 0
Pojizerská liga-celkově - 40. místo 0
1. Košumberský pohár-cyklokros - 7. místo 14
 
Šesták Ivo 2. Středeční pohár XC-BP Lumen - Rtyně-Pálenka-Žabárna 19. místo 2
3. Středeční pohár XC-BP Lumen - Batňovice-Varta 15. místo 6
4. Středeční pohár XC-BP Lumen - Úpice-náměstí 14. místo 7
Cannondale Rallye Sudety - 23. místo 0
 
Škopek Adam Pojizerská liga-celkově - 37. místo 0
 
Winter Tomáš 9. Dobrušský pohár - Polomské okruhy 2. místo 19
10. Dobrušský pohár - Kounov-Bystré-Sedloňov 3. místo 18
Dobrušský pohár-celkově - 8. místo 13
12. Pojizerská liga-čas. do vr - časovka do vrchu - Hrabačov-Horní Mísečky 11. místo 10
Pojizerská liga-celkově - 54. místo 0