Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Duben Květen Červen Červenec Srpen Září
Říjen Listopad Prosinec
# Výsledky roku 2004 měsíce Duben
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Andrle Jiří Luže kriterium - 3. místo 18
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 28. místo 0
 
Drašar Marek Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 2. místo 19
Luže kriterium - 8. místo 13
Vrcařská liga - Dobrošov, I. závod 16. místo 5
Pohár Železných hor - Konopáč - vrcařská časovka 10. místo 11
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 64. místo 0
 
Frýzl Martin Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 3. místo 18
Luže kriterium - 2. místo 19
Vrcařská liga - Dobrošov, I. závod 8. místo 13
 
Horák Jiří Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 6. místo 15
Pulice časovka - 17. místo 4
Vrcařská liga - Dobrošov, I. závod 12. místo 9
Vrchařská liga - Dřevíč-Krkavčina, II. závod 14. místo 7
 
Kříž Jaromír Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 9. místo 12
Luže kriterium - 3. místo 18
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 63. místo 0
 
Kubeš Jiří Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 13. místo 8
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 67. místo 0
 
Novotný Luděk Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 4. místo 17
Pulice časovka - 12. místo 9
Vrcařská liga - Dobrošov, I. závod 5. místo 16
Aprílová osmička-XC - Teplice nad Metují 17. místo 4
 
Pavel David Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 1000. místo 0
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 1000. místo 0
 
Pokorný Luděk Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 8. místo 13
 
Pokorný Martin Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 14. místo 7
 
Potocký Miloš Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 12. místo 9
Luže kriterium - 4. místo 17
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 44. místo 0
 
Russ Lubomír Pulice časovka - 7. místo 14
Dobrušský pohár XC - XC-časovka 3. místo 18
 
Skála Jan Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 1. místo 20
Luže kriterium - 6. místo 15
Vrcařská liga - Dobrošov, I. závod 6. místo 15
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 52. místo 0
 
Skála Martin Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 5. místo 16
Luže kriterium - 7. místo 14
Vrcařská liga - Dobrošov, I. závod 11. místo 10
Vrchařská liga - Dřevíč-Krkavčina, II. závod 5. místo 16
 
Šesták Ivo Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 11. místo 10
Padesátka Českým Rájem-XC - maraton XC 50. místo 0
 
Tyrychtr Tomáš Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 10. místo 11
Aprílová osmička-XC - Teplice nad Metují 11. místo 10
Rtyně-Pálenka - Crossduatlon 6. místo 15
 
Winter Tomáš Luže kriterium - 5. místo 16
 
Žižka Martin Jiskra Jaroměř - oddílová časovka 7. místo 14
Luže kriterium - 9. místo 12
Pojizerská liga - Okruhy Český - 1.Okruhy českým rájem 48. místo 0