Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Duben Květen Červen Červenec Srpen Září
Říjen Listopad Prosinec
# Výsledky roku 2004 měsíce Květen
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Andrle Jiří Dobrušský pohár - Solnice-Deštné-časovka 2. místo 19
Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 3. místo 18
Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 2. místo 19
Extraliga Masters - Sezemice, II. závod 1000. místo 0
Extraliga Masters - Velká Dobrá časovka 3. místo 18
Jičínská cykloliga-I Úlibice - časovka 1. místo 20
 
Drašar Marek Pohár Železných hor - II. závod 13. místo 8
Vrchařská liga - M. Svatoňovice-Odolov, III. závod 15. místo 6
Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 54. místo 0
Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 40. místo 0
Mistrovství KH kraje časovka - 8. místo 13
Extraliga Masters - Sezemice, II. závod 10. místo 11
Extraliga Masters - Velká Dobrá časovka 10. místo 11
Jičínská cykloliga-I Úlibice - časovka 18. místo 3
 
Frýzl Martin Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 36. místo 0
Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 20. místo 1
Mistrovství KH kraje časovka - 5. místo 16
Extraliga Masters - Sezemice, II. závod 9. místo 12
Extraliga Masters - Velká Dobrá časovka 10. místo 11
 
Frýzlová Vendula O nejlepšího cyklistu Dvorska - XC-2. 1. místo 20
 
Horák Jiří Extraliga Masters-časovka - Hokovice nad Mohelkou 5. místo 16
Pohár Železných hor - II. závod 7. místo 14
Vrchařská liga - M. Svatoňovice-Odolov, III. závod 8. místo 13
Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 29. místo 0
Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 37. místo 0
Extraliga Masters - Sezemice, II. závod 6. místo 15
Extraliga Masters - Velká Dobrá časovka 11. místo 10
Vrchařská liga - Stárkov Krkavčina, IV. závod 12. místo 9
Pohár Železných hor-Rušínov - 5. místo 16
 
Kubeš Jiří Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 6. místo 15
Mistrovství KH kraje časovka - 4. místo 17
O nejlepšího cyklistu Dvorska - 1.Bílá Třemešná-časovka 3. místo 18
O nejlepšího cyklistu Dvorska - časovka 4. místo 17
 
Novotný Luděk Vrchařská liga - M. Svatoňovice-Odolov, III. závod 4. místo 17
Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 46. místo 0
Mistrovství KH kraje časovka - 6. místo 15
Vrchařská liga - Stárkov Krkavčina, IV. závod 7. místo 14
 
Pavel David Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 53. místo 0
 
Potocký Miloš Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 6. místo 15
Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 10. místo 11
Mistrovství KH kraje časovka - 9. místo 12
Extraliga Masters - Sezemice, II. závod 19. místo 2
 
Russ Lubomír Extraliga Masters-časovka - Hokovice nad Mohelkou 22. místo 0
Dobrušský pohár - Solnice-Deštné-časovka 6. místo 15
Dobrušský pohár IV Hláska - Hláska-časovka do vrchu 6. místo 15
XC Běstviny - 3. místo 18
Mistrovství KH kraje časovka - 8. místo 13
 
Skála Jan Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 12. místo 9
Mistrovství KH kraje časovka - 4. místo 17
Vrchařská liga - Stárkov Krkavčina, IV. závod 8. místo 13
Vrchařská liga - M. Svatoňovice-Odolov, III. závod 6. místo 15
 
Skála Martin Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 26. místo 0
Mistrovství KH kraje časovka - 5. místo 16
Vrchařská liga - Stárkov Krkavčina, IV. závod 6. místo 15
 
Škopek Adam Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 15. místo 6
Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 8. místo 13
Extraliga Masters - Sezemice, II. závod 1. místo 20
 
Špaček Štěpán Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 5. místo 16
O nejlepšího cyklistu Dvorska - 1.Bílá Třemešná-časovka 4. místo 17
 
Tyrychtr Tomáš Vrchařská liga - M. Svatoňovice-Odolov, III. závod 12. místo 9
XC Běstviny - 9. místo 12
Vrchařská liga - Stárkov Krkavčina, IV. závod 13. místo 8
I ČP-Xterra-Jablonec - 20. místo 1
III ČP-XC-Kutná Hora - 49. místo 0
IV ČP-XTerra-Rychnov - 1000. místo 0
 
Winter Tomáš Pojizerská liga Kozákov - hromadný do vrchu 40. místo 0
Mistrovství KH kraje časovka - 6. místo 15
 
Žižka Martin Pojizerská liga Maroko - časovka jednotlivců 50. místo 0
Mistrovství KH kraje časovka - 9. místo 12