Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Duben Květen Červen Červenec Srpen Září
Říjen Listopad Prosinec
# Výsledky roku 2004 měsíce Červen
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Andrle Jiří Extraliga Masters - Luže 9. místo 12
Vrchařská liga - Černá hora, V. závod 4. místo 17
Jičínská cykloliga-Radimák - 1. místo 20
Pojizerská liga-Špindlerovka - časovka dvojic 4. místo 17
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 7. místo 14
Vrchařská liga-celkově - 24. místo 0
 
Drašar Marek II Jičínská cykloliga-Kumburk - časovka do vrchu 17. místo 4
Jičínská cykloliga-Tábor - 33. místo 0
Jičínská cykloliga-Radimák - 5. místo 16
Extraliga Masters-Tour de Malá - Tour de Malá Skála 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 20. místo 1
 
Frýzl Martin Extraliga Masters - Luže 11. místo 10
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 1. místo 20
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 42. místo 0
Extraliga Masters-Tour de Malá - Tour de Malá Skála 22. místo 0
 
Frýzlová Vendula O nejlepšího cyklistu Dvorska - 3.-časovka do vrchu 1. místo 20
O nejlepšího cyklistu Dvorska - 4.-XC 1. místo 20
O nejlepšího cyklistu Dvorska- - celkové výsledky 1. místo 20
Extraliga Masters - Luže 1000. místo 0
 
Horák Jiří Extraliga Masters - Luže 1000. místo 0
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 33. místo 0
Pojizerská liga-Špindlerovka - časovka dvojic 16. místo 5
Pohár Železných hor-Rabštejnsk - Rabštejnská Lhota-Seč 4. místo 17
Pohár Železných hor-Seč - 7. místo 14
Vrchařská liga-Rtyně-Odolov - nebodovaný 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 13. místo 8
 
Kubeš Jiří Dobrušský pohár - Masaryčka 2. místo 19
Vrchařská liga - Černá hora, V. závod 3. místo 18
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 1. místo 20
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 37. místo 0
Vrchařská liga-Rtyně-Odolov - nebodovaný 1000. místo 0
 
Novotný Luděk Extraliga Masters - Luže 1000. místo 0
Vrchařská liga - Černá hora, V. závod 5. místo 16
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 8. místo 13
VI Extraliga Masters-Doubravic - Doubravice-hromadný 6. místo 15
Extraliga Masters-Tour de Malá - Tour de Malá Skála 24. místo 0
Upice-časovka - 2. místo 19
Vrchařská liga-Rtyně-Odolov - nebodovaný 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 5. místo 16
 
Poláček Milan Maraton Rampušák - 200 km 73. místo 0
 
Potocký Miloš Dobrušský pohár - Masaryčka 8. místo 13
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 9. místo 12
VI Extraliga Masters-Doubravic - Doubravice-hromadný 12. místo 9
 
Russ Lubomír Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 11. místo 10
VI Extraliga Masters-Doubravic - Doubravice-hromadný 9. místo 12
Upice-časovka - 5. místo 16
Dobrušský pohár - Masaryčka 8. místo 13
Dobrušský pohár-XC-Rychnov - 3. místo 18
 
Skála Jan Vrchařská liga - Černá hora, V. závod 15. místo 6
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 8. místo 13
VI Extraliga Masters-Doubravic - Doubravice-hromadný 7. místo 14
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 21. místo 0
Pojizerská liga-Špindlerovka - časovka dvojic 11. místo 10
Upice-časovka - 5. místo 16
Vrchařská liga-Rtyně-Odolov - nebodovaný 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 9. místo 12
 
Skála Martin Vrchařská liga - Černá hora, V. závod 7. místo 14
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 9. místo 12
VI Extraliga Masters-Doubravic - Doubravice-hromadný 1000. místo 0
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 19. místo 2
Pojizerská liga-Špindlerovka - časovka dvojic 11. místo 10
Upice-časovka - 3. místo 18
Vrchařská liga-Rtyně-Odolov - nebodovaný 1000. místo 0
Vrchařská liga-celkově - 8. místo 13
 
Šesták Ivo Cyklo Maštale-XC Maraton - 29. místo 0
Festival cyklistiky - maraton XC-50 km 5. místo 16
Bike kostka Broumov - 7. místo 14
 
Škopek Adam Extraliga Masters - Luže 6. místo 15
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 1000. místo 0
Pojizerská liga-Špindlerovka - časovka dvojic 4. místo 17
 
Špaček Štěpán O nejlepšího cyklistu Dvorska - 3.-časovka do vrchu 3. místo 18
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 38. místo 0
 
Tyrychtr Tomáš Vrchařská liga - Černá hora, V. závod 13. místo 8
Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 4. místo 17
Vrchařská liga-celkově - 14. místo 7
Triatlon-Špinka - 4. místo 17
Bike kostka Broumov - 1000. místo 0
XC-Krkonošský pohár-Vysoké na - 7. místo 14
 
Winter Tomáš Mistrovství KH kraje hromadný - Radíkovice 4. místo 17
VI Extraliga Masters-Doubravic - Doubravice-hromadný 1000. místo 0
Pojizerská liga-Smědava - časovka jednotlivců do vrchu 39. místo 0
Pojizerská liga-Špindlerovka - časovka dvojic 16. místo 5
Upice-časovka - 4. místo 17