Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Duben Květen Červen Červenec Srpen Září
Říjen Listopad Prosinec
# Výsledky roku 2004 měsíce Září
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Andrle Jiří Dobrušský pohár -celkově - 43. místo 0
 
Drašar Marek Oddílová časovka - 4. místo 17
Žernovský bajk - 5. místo 16
Žernovský bajk-příchozí - 1. místo 20
Dobrušský pohár -celkově - 91. místo 0
Košumberský pohár I - 4. místo 17
 
Frýzl Martin Dobrušský pohár-Polom - 1000. místo 0
Oddílová časovka - 3. místo 18
Dobrušský pohár-Sudín - 24. místo 0
Dobrušský pohár -celkově - 64. místo 0
Košumberský pohár I - 1000. místo 0
 
Horák Jiří Dobrušský pohár -celkově - 70. místo 0
Vrchařský pohár Železných hor - Seč 9. místo 12
Vrchařský pohár Železných hor - Třemošnice-Seč 8. místo 13
Vrchařský pohár Železných hor - Míčov 6. místo 15
Vrchařský pohár Železných hor - celkově 5. místo 16
 
Kříž Jaromír Žernovský bajk - 5. místo 16
 
Kubeš Jiří Pojizerská liga-Zlaté návrší - časovka jednotlivců 46. místo 0
Oddílová časovka - 6. místo 15
Dobrušský pohár -celkově - 16. místo 5
 
Novotný Luděk Memorial Přémy Víta-Teplice na - 4. místo 17
Žernovský bajk - 1000. místo 0
Dobrušský pohár -celkově - 47. místo 0
 
Pavel David Oddílová časovka - 7. místo 14
 
Potocký Miloš Dobrušský pohár -celkově - 16. místo 5
 
Russ Lubomír Dobrušský pohár-Polom - 6. místo 15
Dobrušský pohár-Sudín - 6. místo 15
Dobrušský pohár -celkově - 4. místo 17
 
Skála Jan Pojizerská liga-Zlaté návrší - časovka jednotlivců 41. místo 0
Oddílová časovka - 1. místo 20
Dobrušský pohár -celkově - 67. místo 0
 
Skála Martin Memorial Přémy Víta-Teplice na - 9. místo 12
Pojizerská liga-Zlaté návrší - časovka jednotlivců 13. místo 8
Oddílová časovka - 2. místo 19
Podnikový triatlon - 1. místo 20
Dobrušský pohár-Sudín - 8. místo 13
Dobrušský pohár -celkově - 34. místo 0
Košumberský pohár I - 2. místo 19
 
Šesták Ivo BP Lumen Cup-Odolov - 9. místo 12
Memorial Oldřicha Máchy-Josefo - Josefov 1000. místo 0
Rallye Sudety - 15. místo 6
BP Lumen Cup-Varta - 9. místo 12
BP Lumen Cup-Rtyně v Podkrkono - Rtyně v Podkrkonoší 11. místo 10
BP Lumen Cup-Úpice - 9. místo 12
BP Lumen Cup-celkově - 11. místo 10
 
Škopek Adam Dobrušský pohár -celkově - 48. místo 0
 
Špaček Štěpán Oddílová časovka - 8. místo 13
Dobrušský pohár -celkově - 19. místo 2
 
Tyrychtr Tomáš Dobrušský pohár -celkově - 32. místo 0
BP Lumen Cup Batnovice - 21. místo 0
BP Lumen Cup-celkově - 38. místo 0
 
Žižka Martin Oddílová časovka - 5. místo 16
Žernovský bajk - 9. místo 12