Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Duben Květen Červen Červenec Srpen Září
Říjen
# Výsledky roku 2005 měsíce Květen
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Andrle Jiří Pojizerská liga I - Jarní okruhy Českým rájem 92. místo 0
Extraliga Masters III - Sezemice 1000. místo 0
 
Čuda Martin Krkonošský pohár I - Semily 14. místo 7
Krkonošský pohár II - Lomnice nad Popelkou 18. místo 3
Krkonošský pohár III Vysoké n - Vysoké nad Jizerou 12. místo 9
 
Drašar Marek Pojizerská liga I - Jarní okruhy Českým rájem 105. místo 0
 
Horák Jiří Královéhradecká silnice - Radíkovice 11. místo 10
 
Kubeš Jiří Dobrušský pohár III - Solnice-Deštné-časovka 3. místo 18
Mistrovství KH kraje časovka - Lanškroun 2. místo 19
Mistrovství KH kraje hromadně - Lanškroun 2. místo 19
Královéhradecká silnice - Radíkovice 15. místo 6
 
Novotný Luděk Dobrušský pohár III - Solnice-Deštné-časovka 14. místo 7
Dobrušský pohár IV - Rychnov n. Kn.-časovka 21. místo 0
Extraliga Masters III - Sezemice 17. místo 4
Extraliga Masters IV - Městec Králové-čas. 18. místo 3
Memorial Přémy Víta III - Adršpašské kolečko 3. místo 18
Memorial Přémy Víta celkově - 3. místo 18
Vrchařská liga II - M. Svatoňovice-Odolov 6. místo 15
Vrchařská liga III - V. Dřevíč-Krkavčina 5. místo 16
 
Potocký Miloš Pojizerská liga I - Jarní okruhy Českým rájem 96. místo 0
Extraliga Masters III - Sezemice 1000. místo 0
Královéhradecká silnice - Radíkovice 8. místo 13
 
Russ Lubomír Dobrušský pohár II - XC-časovka do vrchu-Ohnišov 3. místo 18
Dobrušský pohár III - Solnice-Deštné-časovka 5. místo 16
Dobrušský pohár IV - Rychnov n. Kn.-časovka 6. místo 15
Extraliga Masters IV - Městec Králové-čas. 21. místo 0
Královéhradecká silnice - Radíkovice 9. místo 12
 
Skála Jan Pojizerská liga I - Jarní okruhy Českým rájem 67. místo 0
Mistrovství KH kraje časovka - Lanškroun 8. místo 13
Mistrovství KH kraje hromadně - Lanškroun 11. místo 10
Královéhradecká silnice - Radíkovice 1000. místo 0
Memorial Přémy Víta III - Adršpašské kolečko 8. místo 13
Memorial Přémy Víta celkově - 7. místo 14
Pojizerská liga II - Kozákov 38. místo 0
Vrchařská liga II - M. Svatoňovice-Odolov 11. místo 10
 
Šesták Ivo Krkonošský pohár I - Semily 8. místo 13
Krkonošský pohár II - Lomnice nad Popelkou 16. místo 5
 
Špaček Štěpán Královéhradecká silnice - Radíkovice 13. místo 8
Pojizerská liga II - Kozákov 57. místo 0
Vrchařská liga II - M. Svatoňovice-Odolov 5. místo 16
Pojizerská liga I - Jarní okruhy Českým rájem 104. místo 0