Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen
Září Říjen
# Výsledky roku 2006 měsíce Květen
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Čuda Martin II Extraliga Masters Ústí n O - časovka do vrchu 4. místo 17
III Extraliga Masters Sezemice - 11. místo 10
III Memorial Přémy Víta - Pěkovský okruh 9. místo 12
Mistrovství kraje - hromadný 7. místo 14
II Vrchařská liga Odolov - 4. místo 17
III Vrchařská liga - V. Dřevíč - Krkavčina 7. místo 14
IV Memoriál Přémy Víta - Adršpašský okruh 6. místo 15
Memoriál Přémy Víta celkově - 5. místo 16
IV Dobrušský pohár - Dobruška-Šerlich 12. místo 9
 
Frieda Jan IV Dobrušský pohár - Dobruška-Šerlich 29. místo 0
 
Horák Jiří II Dobrrušský pohár Běstviny - MTB 17. místo 4
III Dobrušský pohár Rychnov - časovka 27. místo 0
II Vrchařská liga Odolov - 5. místo 16
III Vrchařská liga - V. Dřevíč - Krkavčina 6. místo 15
IV Vrchařská liga - Hofmannovy boudy 4. místo 17
 
Koutský Tomáš Memoriál Přémy Víta celkově - 29. místo 0
Mistrovství kraje časovka - Svinary 3. místo 18
III Memorial Přémy Víta - Pěkovský okruh 17. místo 4
III Vrchařská liga - V. Dřevíč - Krkavčina 8. místo 13
Mistrovství kraje - hromadný 4. místo 17
 
Kubeš Jiří III Dobrušský pohár Rychnov - časovka 5. místo 16
Mistrovství kraje - hromadný 4. místo 17
O nejlepšího cyklistu Dvorska - 1. místo 20
Mistrovství kraje časovka - Svinary 5. místo 16
 
Novotný Luděk II Dobrrušský pohár Běstviny - MTB 18. místo 3
III Dobrušský pohár Rychnov - časovka 21. místo 0
II Vrchařská liga Odolov - 6. místo 15
III Vrchařská liga - V. Dřevíč - Krkavčina 5. místo 16
IV Dobrušský pohár - Dobruška-Šerlich 25. místo 0
IV Vrchařská liga - Hofmannovy boudy 5. místo 16
 
Pavel David III Dobrušský pohár Rychnov - časovka 19. místo 2
Hradecký pohár MTB - 13. místo 8
Mistrovství kraje časovka - Svinary 4. místo 17
 
Potocký Miloš Mistrovství kraje - hromadný 2. místo 19
 
Russ Lubomír II Dobrrušský pohár Běstviny - MTB 4. místo 17
III Dobrušský pohár Rychnov - časovka 7. místo 14
IV Dobrušský pohár - Dobruška-Šerlich 11. místo 10
 
Žižka Martin Mistrovství kraje - hromadný 4. místo 17