Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen
Září
# Výsledky roku 2007 měsíce Červen
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Čuda Martin VIII Extraliga Masters - Dubenec 6. místo 15
IV Memorial Přémy Víta - Polický okruh 6. místo 15
V Vrchařská liga Černá hora - Mistrovství kraje do vrchu 5. místo 16
Vrchařská liga celkově - 13. místo 8
 
Frieda Jan Festival cyklistiky Úpice - silniční časovka 7. místo 14
 
Horák Jiří II MTB pohár východních Čech - Kooperativa Okolo Hradce MTB 34. místo 0
IV Dobrušský pohár - Pavlátova louka - časovka do vrchu MTB 13. místo 8
V Vrchařská liga Černá hora - Mistrovství kraje do vrchu 6. místo 15
Festival cyklistiky Úpice - silniční časovka 9. místo 12
V Dobrušský pohár - časovka do vrchu - -Dobruška-Prázova bouda-Šediviny 21. místo 0
Vrchařská liga celkově - 8. místo 13
VI Vrchařská liga nebodovaný - Rtyně-Odolov 1000. místo 0
 
Hysek David Maraton Rampušák - 120 km 11. místo 10
V Memorial Přémy Víta časovka - Teplice nad Metují 21 km 5. místo 16
Festival cyklistiky Úpice - silniční časovka 3. místo 18
Vrchařská liga celkově - 11. místo 10
 
Kubeš Jiří V Dobrušský pohár - časovka do vrchu - -Dobruška-Prázova bouda-Šediviny 2. místo 19
 
Novotný Luděk IV Dobrušský pohár - Pavlátova louka - časovka do vrchu MTB 16. místo 5
V Vrchařská liga Černá hora - Mistrovství kraje do vrchu 1000. místo 0
V Memorial Přémy Víta časovka - Teplice nad Metují 21 km 7. místo 14
Memoriál Přémy Víta celkově - 8. místo 13
Festival cyklistiky Úpice - silniční časovka 8. místo 13
V Dobrušský pohár - časovka do vrchu - -Dobruška-Prázova bouda-Šediviny 25. místo 0
Vrchařská liga celkově - 12. místo 9
 
Patra Miroslav II MTB pohár východních Čech - Kooperativa Okolo Hradce MTB 1000. místo 0
 
Pavel David II MTB pohár východních Čech - Kooperativa Okolo Hradce MTB 14. místo 7
 
Potocký Miloš VIII Extraliga Masters - Dubenec 14. místo 7
IX Extraliga Masters - Cena pivovaru Svijany 20. místo 1
Extraliga Masters - Přes Záleský vrch 17. místo 4
 
Russ Lubomír IV Dobrušský pohár - Pavlátova louka - časovka do vrchu MTB 4. místo 17
V Dobrušský pohár - časovka do vrchu - -Dobruška-Prázova bouda-Šediviny 6. místo 15
 
Špaček Štěpán Festival cyklistiky Úpice - silniční časovka 8. místo 13
 
Tyrychtr Tomáš VIII Extraliga Masters - Dubenec 1000. místo 0
V Vrchařská liga Černá hora - Mistrovství kraje do vrchu 6. místo 15
Vrchařská liga celkově - 9. místo 12