Sponzoři
Jaroslav Feist, Pěstování a prodej jablek velkoodběratelům i maloobchod občanům, 544 42 Choustníkovo Hradiště 63
Novinky
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Huy - St. Quenting.
[14.07.06]
Tour de France
- fotografie z etapy Baevais - Caen.
[13.07.06]
Tour de France
- fotografie z časovky St.Gregoira - Rennes.
[08.01.06]
Soustředění na horách
- fotografie z Benecka.
[17.12.05]
Schůze členů 2005
- fotografie z výroční schůze.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř.
Výsledky členů Jiskry Jaroměř. Výsledky lig, pohárů aj.
2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2015
Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen
Září Říjen
# Výsledky roku 2009 měsíce Květen
Jméno Název závodu Koeficient Poč. závodníků Umístění Body
 
Drašar Marek Mamut Tour kratka - 1 13 13. místo 1
Jičínská padesátka - 0.7 140 137. místo 1
 
Hysek David Mistrovství kraje časovka Ma - 1.5 1 1. místo 3
Pojizerská liga Maroko čas - časovka jednotlivců 23 km 0.7 49 1. místo 17
Vrchařská liga Hofmanky MC - 0.7 12 4. místo 9
 
Koutský Tomáš Extraliga Masters Praha - do vrchu Hřebenka - časovka jednotlivců 1.5 7 7. místo 1
Extraliga MastersPraha krit - Cihlářův Memoriál 1.5 8 7. místo 4
Extraliga Masters Znojmo - Europamaraton Znojmo 1.5 5 2. místo 20
Extraliga Masters Andrlův Chlu - Andrlův Chlum - časovka do vrchu 1.5 7 5. místo 9
Extraliga Masters Sezemice - 1.5 12 6. místo 15
Extraliga Masters Velká Dobrá - časovka jednotlivců 1.5 3 3. místo 1
Extraliga MastersKřinec - 1.5 24 18. místo 8
Memorial Přémy Víta Teplice M - 0.7 15 6. místo 8
Mistrovství kraje časovka E - silnice časovka Lanškroun 1.5 2 1. místo 18
Mistrovství kraje hromadný E - silnice 1.5 1 1. místo 3
Extraliga Masters Tour de Malá - Tour de Malá Skála 1.5 13 6. místo 16
 
Melša Zdeněk Autor Šela Maraton - 1.5 201 15. místo 28
Kellys Malevil Cup - Český pohár v maratonu 1.5 99 8. místo 28
Jičínská padesátka - 0.7 140 9. místo 13
Mistrovství kraje XC Trutnov M - 1.5 16 8. místo 15
Melevil CUP MTB maraton - 2 99 8. místo 37
 
Novotný Luděk Dobrušský pohár Rychnov XCM - XC - okruhy 0.7 53 31. místo 6
Vrchařská liga Hrádeček MB - Časovka do vrchu 0.7 13 9. místo 4
Jičínská padesátka - 0.7 140 42. místo 10
Memorial Přémy Víta Teplice MB - 0.7 19 15. místo 3
Dobrušský pohár Rychnov čas M - 0.7 29 19. místo 5
Vrchařská liga Hofmanky MB - časovka do vrchu 0.7 9 7. místo 3
 
Potocký Miloš Mamut Tour - silniční Maraton série 53x11 1.5 12 8. místo 10
 
Russ Lubomír Dobrušský pohár Rychnov XCV - 0.7 7 4. místo 6
Vrchařská liga Hrádeček MD - 0.7 8 6. místo 4
Dobrušský pohár Rychn čas VIII - 0.7 8 4. místo 7
 
Tyrychtr Tomáš PowerBar MTB Maraton Posázavím - 0.7 165 22. místo 12
Jičínská padesátka - 0.7 140 14. místo 13
XT Žluté lázně Czech Tour - 1.5 23 9. místo 18
Mistrovství kraje XC TrutnovMI - 1.5 19 10. místo 14
 
Winter Tomáš Memorial Přémy Víta Teplice MB - 0.7 19 17. místo 1