#2003 Rozpis závodů Pardubický kraj
29.03. LOKO Pardubice
Kontr. závod reprezentace BMX
Info: 602 440 755 p.Merta
Kategorie: vš
30.03. LOKO Pardubice
Česká liga BMX 1.závod
Info: 602 440 755 p.Merta
Kategorie: vš
20.04. KC Luže
Silnice - Velikonoční okruhy.
Info: 469 672 028 p.Vavroušek
Kategorie: vš
23.04. KC Cyklomax Pardubice
Silnice - Do vrchu I. Konopáč - Míčov.
Info: 724 301 049 p.Ing Jehlička
Kategorie: vš
30.04. TJ LOKO Pardubice - Kriterní liga
Silnice - Kriterium - mem. Josefa Křivky.
Info: 466 921 551 p.Petr
Kategorie: K, J, M
01.05. KC Choceň - Kriterní liga
Silnice - Kriterium.
Info: 603 274224 p.Mgr. Doležal
Kategorie: K, M
07.05. KC Cyklomax Pardubice
Silnice - Do vrchu II. Spáleniště - Libkov.
Info: 724 301 049 p. Ing Jehlička
Kategorie: ??
08.05. Cyklo Stratílek Litomyšl
MTB - Velká cena Litomyšle MTB
Info: 602 441 655 p.Stratílek
Kategorie: vš
17.05. Krajský svaz Pardubice
Silnice - Krajský nominační závod pro OH dětí
Info: 603 274 224 p. Mgr. Doležal
Kategorie: ??
21.05. CK+SKP Lanškroun
Silnice - Okružní
Info: 465 323 048 p. Dvořák
Kategorie: ŽM, ŽS
21.05. KC Cyklomax Pardubice
Silnice - Do vrchu III. Spáleniště - Chlum
Info: 724 301 049 p. Ing. Jehličkak
Kategorie: ??
24.05. Krajské svazy cyklistiky
Silnice - M krajů - časovka jednotlivců
Info: 602 649 164 p. Ing. Klicpera
Kategorie: vš
25.05. Krajské svazy cyklistiky
Silnice - M krajů - závod jednotlivců
Info: 602 649 164 p. Ing. Klicpera
Kategorie: vš
30.05. CK Lanškroun
Silnice - Malý závod míru AVX 33. ročník
Info: 465 323 048 p. Jiří Dvořák
Kategorie: žst, kadetky
04.05. KC Cyklomax Pardubice
Silnice - Do vrchu IV. Nový Dvůr - Míčov
Info: 724 301 049 p. Ing. Jehlička
Kategorie: vš
18.06. Krajský úřad PA+SCKP / KC Choceň
Silnice - Olympiáda dětí a mládeže ČR
Info: 724 301 049 p. Ing. Jehlička
Kategorie: vš
18.06. Krajský úřad PA+SCKP / KC Choceň
Silnice - Olympiáda dětí a mládeže ČR
Info: 603 274 224 p. Mgr. Doležal
Kategorie: ž, st
05.07. Sokol Žamberk
Silnice - Okružní
Info: 465 620 135 p. Doleček
Kategorie: žm, žs
20.07. KC Luže
Silnice - Memoriál Václava Vavrouška okr.
Info: 469 672 028 p. Vavroušek
Kategorie: vš
08.08. SKP DUHA Lanškroun
Silnice - MCEZ Regionem Orlicka
Info: 604 483 940 p. Bucháček
Kategorie: J
03.09. KC Cyklomax Parbudice
Silnice - Do vrchu V. Běstvina - Seč
Info: 724 301 049 p. Ing. Jehlička
Kategorie: vš
06.09. Loko Pardubice
BMX - VC + M ČR klubů 4
Info: 602 440 755 p. Merta
Kategorie: vš
06.09. Loko Pardubice
BMX - Noční závod
Info: 602 440 755 p. Merta
Kategorie: vš
07.09. Loko Pardubice
BMX - Českomoravský pohár 6.
Info: 602 440 755 p. Merta
Kategorie: vš
10.09. Sokol Česká Třebová
Silnice - Okružní.
Info: 465 531 988 p. Dostál
Kategorie: žm, žs
17.09. KC Cyklomax Pardubice
Silnice - Do vrchu VI. Konopáč - Lichnice.
Info: 724 301 049 p. Jehlička
Kategorie: všs
20.09. Rubena Merida Moravská Třebová
ČP MTB FINÁLE.
Info: 461 311 721 p. Ing. Brettschneider
Kategorie: žs